ניתוחי אף

אנחנו יכולים לעזור לכם! השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם!

ניתוח אף, המכונה רפואית ניתוח אף, הוא הליך כירורגי המשמש לעיצוב מחדש של האף. ניתן להשתמש בו כדי לשנות את גודל האף, לשנות את צורת הגשר או קצהו, להצר את הנחיריים או לשפר את המראה הכללי. לניתוח אף יש יתרונות קוסמטיים וגם רפואיים. לדוגמה, ניתן להשתמש בו כדי לשפר את הנשימה או לתקן מום מולד.

רוב הניתוחים נמשכים כשעתיים לסיום והם נעשים בהרדמה כללית או מקומית

בדרך כלל תזדקק לכמה ימים של מנוחה לאחר מכן, כשהנפיחות פוחתת לאחר מספר שבועות. זה יכול לקחת עד שנה עד שהאף שלך ירפא לחלוטין ועד שהתוצאות המלאות יוצגו. ניתוח אף הוא פתרון מצוין לאנשים שנולדו עם מום מולד או שסבלו מטראומה לפנים כמו אף שבור. זה יכול לשמש גם לשיפור המראה של אפים שנחשבים לא אטרקטיביים בגלל תכונות שמרגישות שאינן מאוזנות, כמו בליטות ואסימטריה. ניתוח אף יכול גם לתקן בעיות בתפקוד האף שלך כמו מחיצה סטיה או קשיי נשימה דרך צד אחד. חשוב לבחור מנתח מנוסה המתמחה בניתוח מסוג זה ומבין את האנטומיה של האף, על מנת שתוכל לקבל את התוצאות הטובות ביותר האפשריות במינימום סיכון. המנתח שלך יעריך את ההיסטוריה הרפואית שלך וייקח בחשבון את הציפיות והרצונות שלך כדי ליצור תוכנית מותאמת אישית עבור ניתוח אף שלך. במהלך ההליך, המנתח יעצב מחדש את העצם והסחוס של האף כדי להשיג מראה אסתטי רצוי או לשפר את התפקוד. זמן ההחלמה הקשור לניתוח זה הוא בדרך כלל כשבועיים, אך יכול להשתנות בהתאם למקרה הפרטני.

ניתוח אף הוא ניתוח גדול וטומן בחובו כמה סיכונים

לכן חשוב לשקול היטב את הסיכונים מול היתרונות הפוטנציאליים. סיבוכים נפוצים יכולים לכלול זיהום, דימום מוגזם, צלקות וקשיי נשימה. בנוסף, ייתכן שיהיו תוצאות לא משביעות רצון אם לא נעשה כראוי או על ידי מנתח מנוסה. מעל לכל דבר אחר, חיוני שלמי ששוקל ניתוח אף יהיו ציפיות ריאליות לגבי מה ניתן ומה לא ניתן להשיג באמצעות ניתוח. כל מי שמחפש לעבור את ההליך צריך לפנות למנתח מוסמך בעל ניסיון רב בהליכי עיצוב מחדש של האף. על המנתח להתייעץ עם המטופל מראש, לדון בכל הסיכונים הפוטנציאליים, ולענות על כל שאלה או דאגה לגבי הניתוח. הניתוח מתחיל בחתך שנעשה בתוך הנחיריים, אשר לאחר מכן מפוסלים ומעוצבים לפי רצונו של המנתח. לאחר מכן, העור מטופל מחדש על המסגרת החדשה של סחוס ועצם. במקרים מסוימים, ניתן להשתמש בטכניקות אחרות כגון השתלה או סידור מחדש של רקמות. למידע נוסף על ניתוחי אף כנסו לאתר: nose.org.il

 

משרד עו״ד הראל יטיב

מומחים לנזקי גוף; רשלנות רפואית, תאונות קשות וביטוח לאומי.

072-3940742
עו"ד הראל יטיב כאן בשבילכם! לייעוץ ללא עלות, השאירו לנו את הפרטים שלכם ונסייע לכם בהקדם האפשרי