אודות

אתר מימוש זכויות רפואיות הוקם מתוך שאיפה לרכז את כל המידע הנחוץ  בנושאי זכויות רפואיות, פגיעות בעבודה, וביטוח לאומי. אם נפגעתם במסגרת עבודתכם, והינכם עומדים מול מוסדות כגון הביטוח הלאומי ומס הכנסה, זה המקום בשבילכם. כאן תוכלו למצוא הסבר מקצועי ומפורט אודות נושאים כגון מחלות מקצוע, אבדן כושר עבודה, פטור רפואי ממס ועוד. אתר זה בא במטרה לסייע לכל מי שזקוק לייעוץ בתחום הזכויות הרפואיות. בין אם מדובר בעובד שנפגע במסגרת מילוי תפקידו, קשיש במצב סיעודי, אישה בהריון או אדם הסובל מנכות זמנית. כל המידע המקיף, כולל פסקי דין משנים עברו, נמצא כאן באתר מימוש זכויות רפואיות.

כאן תמצאו…

תאונות עבודה – כל המידע על סוגי תאונות עבודה, תביעות פיצויים, דמי פגיעה מביטוח לאומי ועוד. מחלות מקצוע – עובדים רבים אינם מודעים לסיכון שלהם לחלות במחלות שונות במהלך עבודתם. כל מה שצריך לדעת על מחלות במסגרת העבודה. פטור רפואי ממס – אנשים הסובלים מלקויות שונות זכאים לפטור רפואי ממס. כאן תמצאו כל מה שצריך לדעת על זכות זו. דמי פגיעה – אם נפגעת או חלית בעבודתך, הינך זכאי לדמי פגיעה מהביטוח הלאומי. הסבר אודות הגשת תביעה, מי זכאי לדמי פגיעה ועוד.

מי אנחנו?

אתר מימוש זכויות רפואיות הוקם ומנוהל על ידי צוות מומחה ורב תחומי של יועצים מטעם "אומדיה – שיווק באינטרנט". צוות מנוסה זה כולל כלכלנים, רואי חשבון ועובדים סוציאליים.
072-3940742
עו"ד הראל יטיב כאן בשבילכם! לייעוץ ללא עלות, השאירו לנו את הפרטים שלכם ונסייע לכם בהקדם האפשרי